Joy FM Dinliyorsunuz

Joy FM Dinle

 Joy FM radyosu hakkında

17 Aralık 1993 yılında Star Media Grup bünyesinde kurulan ve yayın hayatına başlayan Joy FM, İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve ulusal çapta yayın yapmaya başlamıştır. 2003 yılına kadar Star Media bünyesinde yer alan radyo kanalı 2003 yılında TMSF bünyesine geçmiştir. 2006 yılına kadar TMSF bünyesinde kalan radyo kanalı 2006 yılında Karnaval Media Group tarafından satın alınmış ve Süper FM, Metro FM, Joy Türk, Virgin Radyo ile birlikte grup bünyesinde yayın hayatına devam etmiştir. Birçok özelliğe sahip olan Joy FM aynı zamanda Türkiye’nin ilk slow yabancı müzik radyo kanalı olma özelliğine de sahiptir. Yabancı müzik dalında yayın yapan ve müzik türü olarak slow müzik türünde yayın yapan radyo yabancı müzik severlerin vazgeçemediği adres haline gelmiştir. Joy FM'de Profesyonel Radyo Programcıları, Kurulduğu günden itibaren yabancı müzik dalında en iyisi olmak için yayın politikaları geliştiren Joy FM, radyo dünyasının en tecrübeli programcılarına ve DJ kadrosuna sahiptir. Barthez, Melis Deniz Yolcu, Sem, Kerem Görsev, Ayhan Sicimoğlu, Selen Baytekin, Ayşecan Aral, Dirk Vermeiren gibi tecrübeli radyo programcılarının yapmış olduğu programlar ile kemik bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı günün her saatinde dinleyicilerine özel yayınlar yapmaktadır. Yabancı müzik konusunda bilgi birikimi ve donanımı üst düzey olan yayıncılar ile çalışan radyo kanalı bu özelliği ile yabancı müzik severlerin tercih ettiği ilk adres olma özelliğine sahip olmuştur. “Enjoy your life” sloganı ile yayın hayatına başlamış olan radyo kanalı günümüzde de aynı slogan ile yabancı müzik yayını yapıyor. Saat başlarında minik haber kuşakları ile gündemden haberdar olmanızı sağlayan Joy FM radyo dünyasının marka radyolarından biri haline gelmiştir. Canlı yayın kuşaklarında canlı bağlantılar ile yayına bağlanabildiğiniz ve istekleriniz ile birlikte görüş ve önerilerinizi dile getirebildiğiniz radyo kanalı olarak dinleyicilerine söz hakkı veren Joy FM bu özelliği ile çok sayıda dinleyiciye sahip olmuştur.

Joy FM Dinleme Seçenekleri

1 ) Radyo Frekansı; Yayın hayatına başladığı günden itibaren sahip olduğu frekans üzerinden sizlere hizmet veren Joy FM ulusal çapta farklı frekanslar üzerinden yayın yapıyor. Yayın yaptığı frekansları öğrenebilmek için yapmanız gereken www.https://joyfm.com.tr/ adresine tıklamak ve frekansların olduğu sayfası ziyaret etmektir.

2 ) İnternet Yayını; Joy FM resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde site üzerinde yer alan canlı dinleme özelliğini kullanabilir, internet üzerinden canlı olarak radyo dinleyebilirsiniz. Radyonun web sitesi mobil uyumluluk özelliğine sahip olduğu için mobil cihazların tarayıcıları zerinden de siteye erişim sağlayabiliyor ve canlı olarak radyo dinleme keyfi yaşayabiliyorsunuz.

3 ) Radyo Dinleme Siteleri; Joy FM dinleme seçenekleri arasında yer alan alternatiflerden biri de radyo dinleme siteleridir. Radyo dinleme sitelerini tercih ederek Joy FM canlı yayınını anlık olarak takip edebilir, dilediğiniz zaman canlı yayın dinleyebilirsiniz.

4 ) Mobil Uygulamalar; Android ve IOS işletim sistemlerine göre geliştirilmiş mobil uygulamalara sahip olan Joy FM, mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirme imkanını dinleyicilerine sunuyor. Mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile Joy FM yayınlarını daha kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Joy FM İnternet Sitesi

Profesyonel bir radyo kanalı olan Joy FM özel bir internet sitesine sahiptir. Dinleyicilerinin ziyaret ederek Joy FM canlı yayınını dinleyebildikleri site profesyonel bir tasarıma sahip güncel yaşam ve müzik dünyasının yanında kültürel hayat ile ilgili içeriklerin yer aldığı bir site özelliğine sahiptir. Podcastlar, programlar hakkında bilgiler, müzik listeleri, videolar, haberler, müzik arşivi ve farklı uygulamaların yer aldığı site de keyifli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz her detay mevcut. Radyo programları ve radyo programcıları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz, geçmiş yayın kayıtlarını dinleyebileceğiniz site yabancı müzik severlerin ziyaret etmekten vazgeçemedikleri bir site olma özelliğine sahip. Teknolojik alt yapısı ile binlerce kişiyi aynı anda canlı yayın hizmeti veren site 7/24 erişime açık.

Joy FM Frekanslar

  • İSTANBUL: 100.6
  • ANKARA: 106.5
  • İZMİR: 97.7

    Joy FM Uydu Frekansı

  • Uydu: Türksat 3A, Frekans: 10981, Symbol Rate: 1666, Polarizasyon: (H) - Yatay

Joy FM İletişim

  • Adres: Maslak Mahallesi, A.O.S. 55. Sokak, No: 2, Aksoy Plaza Kat: 2, 34398 Sarıyer, İstanbul / Türkiye
  • Telefon: 0212 368 62 00
  •  Joy FM, joy fm dinle, joy fm canlı, joy radyo,