Kiss FM Dinliyorsunuz

Kiss FM Dinle

Kiss FM radyosu hakkında

Ülkemizde 1994 yılında yayın hayatına başlayan Kiss FM, 2003 yılına kadar kategorisinde en çok dinlenen dijital istasyonlar arasına girmeyi başarmıştır. İstanbul 91.6 frekansı ile karasal yerel bir banda sahiptir. DijiMedya’nın Kiss Grup çalışmalarından yabancı pop müzik kanalıdır. Yabancı müzikler türünde hemen her insana en çok dinlenen radyo sizce hangisi? Şeklinde sorduğunuzda alacağınız cevap; Kiss FM radyodur. İstasyon yakalamış olduğu ivmeyi yıllarca korumuştur. Bu nedenle takipçileri sadece radyo dinleyicilerinden ibaret değildir. Gerek müzikle uğraşan bir çok müzisyen, gerekse frekansın rakiplerinin de yakından takip ettiği bir stüdyo haline gelmiştir. Türkiye dışında bir çok farklı ülkede yayın yapan frekans, kulvarında gerçekleştirdiği çalışmalarda ülkelerin istisnasız çoğunda en popüler lider radyolar arasında olmayı başarmıştır.

Hizmet verdiği ülkelerin en popüler DJ’leri ve şovmenleri Kiss FM canlı yayınları dinleyicilerine seslenmeyi tercih etmiştir. Ancak frekans bununla da yetinmemiş kendi bünyesinde bir çok DJ yetiştirmiş ve alanında bir radyo olmanın çok ötesine geçmeyi başarmıştır. Böylece kendine özgü bir hayran kitlesi oluşturmasına olanak kıldı. 2003 yılında çalışmalarına ara veren istasyon yıllarca hafızalardan silinmeyen müziklerin ve programların merkezi olarak anılmıştır. 2016 yılında eski kitlesinin ilgilerine ve dijital çağın gereklerine seyirci kalamamış ve yeniden yayın hayatına dönmüştür. Kiss FM dinle aktif olmadığı zamanlarda bile kitlesinin bu ailenin yokluğunu sürekli hissetmeleri ve yeniden yayınlarını başlatması için gayret göstermeleri merkezin ne kadar köklü bir etki oluşturduğunun apaçık göstergesidir. Sonrasında tekrardan çalışma hayatına dönülmesiyle, aslında müzik piyasasında yıllardır doldurulamayan yerini de doldurmasına imkan sağlamıştır. Öyle ki dinleyicilerinin 13 yıllık özlemine son vermiş ve sektörüne artık döndüğünü çok net bir şekilde hissettirmiştir. “Türkiye’nin öpüşme noktası Kiss FM geri dönüyor.” cümlesiyle bir nevi yeniden merhaba mottosu olmuştur. Böylece hem müzik piyasaları hem de takipçilerini yeniden heyecan sarmış ve çıta yeniden yükselmeye başlamıştır.

Kiss FM dijital platformlarda da internet akışıyla güncellenen frekans çıkışlarını Karnaval gurubun bir üyesi olarak devam ettirmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın en çok takip edilen sosyal medya uygulamalarıyla da online takip edebileceğiniz radyo şimdi sizlere her zamankinden daha yakın. Coşkunun asla eksilmediği, heyecanın tavan yaptığı, yabancı pop müziğin en kalitelisinin en usta yayıncıların eliyle size ulaştırıldığı bu çok özel frekans tam siz göre. Amacı sadece yabancı müzik dinlemek ve hoşça vakit geçirmek isteyen insanların ilk ve öncelikli adresi bu istasyon. Ayrıca sade şarkı dinlemenin ötesinde kaliteli eserlerin tadına varmak isteyenlerin merkezi konumunda. Neticede ruhunuza hitap edecek belirli bir felsefeye sahip akımlarla beslenen şarkıların, sihirli dünyasında dolaşmak isteyen sizler için en doğru adres bu stüdyo.

Yaşadığımız bu pandemi döneminde gündelik hayatın sıkıcı ve bunaltıcı havasını dağıtmanın en kısa yolu Kiss FM yayın akışına kendinizi bırakmak olacaktır. Eşsiz parçalar dinlemenin yanında bağımlısı olduğunuz programlar ve saatleri ile zamanın ve eğlencenin adını siz koyacaksınız. Bu frekansla bazen duygulanacak zaman zaman da coşkunun, heyecanın ve eğlenceli zaman geçirmenin keyfine varacaksınız. İstediğiniz zaman dinlemek için canlı müzik yayını yapan alt kısımda yer açtığımız resmi internet sitelerini dahi takip etmeniz yeterli olacaktır.