Kiss Gold Türk Dinliyorsunuz

Kiss Gold Türk Dinle

Kiss Gold Türk radyosu hakkında

Kiss Grup radyolarından olan Kiss Gold Türk canlı yayın hayatına başladığı günden bu yana ivmesini hiç düşürmeyen dijital bir frekans. Eski ve yeni şarkılardan oluşan program içerikleriyle müziğin geçmişi ve bugünü arasında köprü olmaya devam ediyor. Kurumsal kimliği olan bir yapının üyesi olarak kalitesini sürekli yükseltme çabasındaki stüdyo, gelinen noktanın tesadüf olmadığını gösteriyor. Grubun diğer istasyonlarında olduğu gibi Kiss Gold Türk radyo da müziğin her dalıyla ilgilenmek yerine, eski ile yeni arasındaki bağı sağlayan ve dünün hem de bugünün sesi olmayı başarıyor. Bu sayede eski şarkıların hatıralarını unutturmayan frekans, böylece belirli bir yaş gurubun da gönlünde taht kurmayı başardı.

Yayın içeriğinde eski-yeni birlikteliğinin iç içe oluşu aslında dinleyicilerin müzik dünyamızdaki değişimi ve gelişimi takip edebilmelerine olanak sağlıyor. 1960-1970’li yıllardan yani taş plaklardan albümlere geçişin serüveni bu stüdyoda. CD’lerden oluşan albümler ve günümüzde internet üzerinden takip edilebilen şarkılar. Müziğimizin tarihi seyri ve içeriğindeki bütün değişimlerin farkına varacaksınız. Teknolojik gelişmelerin albümlere, ses kalitesine ve radyo yayıncılığına etkilerini mevcut ekiple birlikte sadece bu frekansa kulak vererek bile takip edebilirsiniz. Bu yönüyle aslında radyo Kiss Gold Türk müziğin neo-klasik radyosu demek hiç de yanlış olmayacaktır.

Bugün müzik severlerin büyük çoğunluğu eski parçaların daha güzel olduğunu ve insan ruhuna hitap ettiğini düşünüyor. Günümüzün toplumsal hastalığı olarak tanımlanan bireysellik hatta bencillik sorunu maalesef müziğimizi de etkiledi. Toplumun genel müzik zevkine hitap eden o eşsiz kasetlerin yerini daha dar kesimlere hitap eden şarkılara bıraktı. Buna rağmen teknoloji çağında oluşumuz sayesinde eserler artık her yere geçmişe göre müthiş bir hızla ulaşabiliyor. İnsanlar internet erişimi sayesinde belirli bir mekana bağlı kalmadan istedikleri yerde istedikleri zaman şarkı dinleyebiliyor.

Günümüzün şartlarına geçmişte sahip olmayan dinleyiciler Kiss Gold Türk FM sayesinde üstün teknolojik alt yapı, profesyonel sunumlar ve yüksek ses kalitesi eşliğinde geçmişin ruhunu günümüzde de hissedebiliyor. Zengin şarkı kataloğu ve işinin ehli programcıları sayesinde Gold Türk dinle sizin vaz geçilmeziniz olacak. Hem yaygın sosyal medya uygulamalarından hem de radyo dinleme sitelerinden kesintisiz yayınları dinlemek size farklı bir hava katacak.