Melankolik Home Dinliyorsunuz

Melankolik Home Dinle

Melankolik Home radyosu hakkında

Melankolik Home, Radyo Home ailesinin değerli bir üyesidir. Radyo Home çatısı altında yayın hayatına devam etmektedir. İçerik olarak arabesk ve fantezi müzik baskındır. İnternet yayını yapmakta olan bu radyo 7 gün 24 saat kesintisiz yayın hizmeti yapmaktadır. Dijital radyo istasyonu personeli, bu biraz nostaljik frekansa slogan olarak “Fantazi müziğin en iyi örnekleri bu radyoda.” cümlesini açıklama olarak seçmiştir. Bu mottodan anladığımız, müzik sektöründe kalifiye çalışanlara sahip bu grubun mevcut kategorisinde büyük bir arabesk rüzgarı estireceğini söyleyebiliriz.

Sanatçılarımızın acısıyla harmanlanan müzikler, arabesk müziğin hamurunda dinleyicileriyle buluşmaktadır. Hasret kokan parçalar bu müzik kültürünü daha derin notalara hapsetmeyi amaçlamıştır. Sağlam dinleyici kitlesi bulunan arabesk müzik günümüzde en çok dinlenilen ilk 5 müzik türü arasında yerini almaktadır. Hayatın gerçeklerini müzik yoluyla aktararak yoluna devam etmektedir.

Radyo Melankolik Home, arabesk müzik seven dinleyicilerin buluşma merkezi haline gelmiştir. Sağlam ve etkin kadrosunun oluşturduğu çalma listeleri ile arabesk sevenlerin gönlüne nüfuz eden parçaları çalmaya devam etmektedir. Günümüzde de Melankolik Home Fm, arabesk ve fantezi müzik kategorisinde canlı yayın yapmakta olan radyo kanalları içerisinde popülerliğini arttırarak ve güçlü dinleyici kadrosuyla güçlenerek kendi yolunda ilerlemektedir.

Arabesk müziğin en zarif ve en güzeline ulaşabileceğiniz bu radyo frekansıda, arabesk seven insanların uğrak mekânı haline gelmiştir. Zaman içerisinde aktif kadrosuyla da popülerlik kazanmayı başaran Melankolik Home, alanında sevilerek hizmet veren radyolardan birisi olmayı başarmıştır. Karasal yayının dışına çıkıp internet ortamına geçmesiyle birlikte de stüdyo kalitesini arttırmış ve güçlenmiştir. Yüksek ses kalitesi ve Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla erişim sağlanması sebebiyle de dinleyici kitlesini oldukça genişletmiştir.

Melankolik Home ile fantazi müziğin keyfine varacaksınız. Acısıyla tatlısıyla dinlediğiniz Müslüm GürsesFerdi Tayfurİbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay’ın değerli parçalarını bu radyo kanalında da yakından duyabileceksiniz. Grubun diğer bir arabesk müzik şöleni veren Radyo Efsane 4 lü frekansıyla benzerlik gösterse de, fantazi müzik kategorisinde yalnızca dört sanatçımız ile sınırlı kalmayıp tüm arabesk müzik türlerindeki müzikleri işitmenizi sağlar. Sizlerin yerine seçilmiş parçalarla mazinin ufkunda gezintiye çıkacaksınız. Değerli sanatçıların parçalarını dinleyicileri için çalmaya devam eden bu radyo istasyonunu web sayfamız aracılığıyla daha kolay erişebileceksiniz. İnternet sitemiz üzerinden ücretsiz ve kesintisiz dinleyeceğiniz bu radyo, artık bir tık uzağınızda.