Power FM Dinliyorsunuz

Power FM Dinle

Power FM radyosu hakkında

Ülkemizde ‘En İyi En Yeni Müzik’ sloganıyla çıkılan yola, 1992 yılında başlayan Power FM, yabancı müzikleriyle etkileyici bir yer tutmaktadır. Hayatımızın olmazsa olmazları arasında olan Power FM, 1992 yılında Power Group Media Center bünyesinde yayın hayatına başlamıştır. En kaliteli yabancı müzikleri, mükemmel DJ performanslarını ve kusursuz sunumuyla ön plana çıkan, Türkiye’nin en kaliteli yabancı müzik yayını yapan radyolarından birisi olarak varlığını sürdürmektedir. Uzun yıllardır varlığını sürdüren ve popülerliğini asla düşürmeyen mükemmel bir ölçüde devam eden Power FM, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlerde, 100.0 frekansından yayın yaparken, Türkiye’nin neredeyse her şehrine frekans yayını sunmaktadır. Farklı frekanslara sahip olan ve dilediğiniz yerden kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacak olan bu eşsiz fm bandı sayesinde, sizlerde yabancı müziğe doyabilirsiniz.

Birbirinden hareketli ve canlı programlarıyla etkileyici bir yere sahip olan Power FM ‘de, Cenk & Erdem Morning, Bay J Show, Doğuş Çabakçor Friday Mix Before Midnight, Alex Kentucky, Chat Zone, Happy Hour Sunday Mix, Dj Funky ‘C’ Clup Check, Dj Babis Sunday Session, Sister Blis In Session, Milk & Sugar In The Mix, Tankut Karakurt Saturday Mix gibi hem eğlenceli, hem gününüzü ve gecenizi eşsiz kılacak mükemmel imkanlara ulaşmanız sağlanmaktadır. Mükemmel etkinlikler, listeler, haberler ve farklı hizmetleri de birlikte sunan Power FM sayesinde, sizlerde gününüzü eşsiz ve zinde geçirebilirsiniz. Yabancı pop müzikten sıkıldığınızda yine power bünyesinde görev tutan Power Pop yayınlarına geçiş yapabilirsiniz. Her an hareketli, her an canlı ve her zaman mükemmeli yakalamayı isteyenler için hizmet sunan Power FM, Türkiye’de en fazla dinlenen yabancı müzik olarak kendini ispatlamıştır.

Türkçe müzik için değişik alternatifleriniz olabilir ancak; yabancı müzik için farklı bir tercihiniz olmamalıdır. Çünkü tamamen popüler, hit ve eşsiz parçaların, yayınların ve yayıncıların toparlanması sonucunda eşsiz bir hal almıştır. Power FM sayesinde, yabancı müziğe olan tutkunuz artacak, her zamankinden daha fazla eğlenecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Dilediğiniz an eğlenmek ve kafanızı dağıtarak günün stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak. Hayattan uzaklaşarak, müziklerle kopmak, coşmak istediğiniz her an seçebileceğiniz bir radyonuzun olduğunu unutmayın. 7/24 eşsiz yabancı müzikler sizi bekliyor.

Şirket Bilgileri

Ünvanı: Vakkorama Radyo Reklam ve Yayıncılık AŞ.
Logo/Çağrı İşareti: Power FM
Yayın Ortamı: Karasal / Uydu / Kablo
Lisans Tipi: R-1 / URD/ KRD
Yayın Türü: Tematik
Yazışma Adresi: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 554 04 00
Faks: 0216 474 15 15
İnternet Adresi: www.powerfm.com.tr

Sorumlu Müdür
Ad Soyad: Burçin ACER
İletişim Bilgileri: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 554 04 00
Faks: 0216 474 15 15
E-mail: sorumlumudur@powerfm.com.tr

İzleyici Temsilcisi
Ad Soyad: Devrim ŞEN
İletişim Bilgileri: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 554 04 00
Faks: 0216 474 15 15
E-mail: izleyicitemsilcisi@powerfm.com.tr

Uydu Frekans Bilgileri

Uydu:Türksat 3A 42 derece doğu
Frekans: 11.096 Mhz
Symbol Rate: 30000 Msym/s
FEC: 5/6
Polarizasyon: Vertical – Dikey
Transponder: Batı(west) Kapsama alanı
Teledünya: Radyo da 1 nolu kanalda
Dsmart: 550. kanalda