Radio Eksen Dinliyorsunuz

Radio Eksen Dinle

Radio Eksen radyosu hakkında

Milenyumla beraber dinleyicileriyle buluşan Radio Eksen FM yabancı müzik yayını yapan bir radyo istasyonudur. Bu frekansta modern Rock müzikten Heavy Metale ve elektronik müziğe kadar müziğin çok çeşitli tarzlarında şarkıyı dinleyicilerine ulaştırıyor. Modern yaşamla modern müziği birleştiren bir yayın içeriğini sahip olan radyo yayınlarını İstanbul’da sürdürmektedir. Programlarında asıl mantalite az söz ve çok müzik. Müziği, gevezelikler arasında eriyip gitmesine izin vermeyen, müziğe hak ettiği gerçek değeri veren bir yaklaşımları var.

Müzik her dilde güzeldir algısıyla hareket eden Radyo Eksen sadece ve sadece müziğin özel olduğunun, hangi dilde söylendiğinin bile önemi olmadığını düşünen bir anlayışla yayınlarını sürdürüyor. Dünya müzik listelerini yabancı müziğin en önde gelen istasyonlarını sıkı takip eden yapısıyla aynı heyecanı kendi dinleyicilerinin beğenisine sunuyor. En son çıkan albümler, en çok listede kalanlar, en çok istek alanlar ve internette en çok tıklananların hepsi bu frekansta.

Dünya müzik piyasalarında bütün olup bitenler, en çok dinlenen bireysel performanslar ve müzik gurupları ile en sansasyonel konserler ve son haberler hepsi Eksen FM de. Dünya müzik piyasalarında ve ülkemizde düzenlenen önemli müzik etkinlikleri ve festivalleri ile ilgili bilgiler ve içerikle ilgili her şey mevcut. Radyonun internet sitesinden sunduğu hizmetler sayesinde çeşitli müzik festivallerine bilet bulabilir siz de bu coşkunun bir parçası olabilirsiniz.

Geçmiş etkinliklerde yaşanan heyecanın ayrıntılarına rahatça ulaşabilir, yaklaşan etkinliklerle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Yabancı müziğin duayenleri ile yapılan röportajları canlı dinleyebilir ve istediğiniz zaman da bu içeriklere ulaşabilirsiniz. Müziğin özgün örnekleri, en hit parçalar ve dünya listelerini ve piyasaları alt üst eden sanatçılar ve şarkıları bu frekansta. Dünyanın müziği Radyo Eksen dinle ile müziğin ekseni burada çiziliyor.

İnternetten radyonuzdan veya mobil cihazınızdan kesintisiz müzik . Sizin için sizden gelenlerin içinden seçilenler, sizin için derleniyor. Yabancı müzik devlerinin nabzı bu istasyon. Programlarda muhabbetin önemi yok, müzik dinlemek istiyorum diyorsanız Radyo Eksen FM tam size göre. Radyodan müzik dinleme alışkanlığımızı tekrar bize veren bir kanal. Kablolu yayınlar üzerinden de yayınlarını dinleyebileceğiniz merkeze, eşlik etmek size de iyi gelecek.

Bu frekans coşkunun, heyecanın ve limitsiz müziğin limitsiz eğlencenin adresi. Her yerde duyamayacağınız türden en özel melodilerin fısıltına ayak uydurmak isteyeceksiniz. Sosyal medyada radyo ile ilgili yansımalar bir göz gezdirin. Sayısız dinleyicinin ortak yorumu şu şekildedir: “En sevdiğim”

Müzik tutkunlarına göre bu istasyon bir radyo değil. Müziğin ta kendisi. Dinleyicileri bu frekansı duygu ve düşünce dünyalarında öyle müstesna bir yere koymuşlar ki müzik deyince akıllarına Radio Eksen canlı yayınları geliyor. Dinlenirken, uyumadan önce, işe giderken, çalışırken veya serbest zamanlarınızda kulağınızdan eksik edemeyeceğiniz bir ziyafetin adıdır. Frekans sizi bulunduğunuz ortamdan, sıkıntıdan tekdüzelikten çıkaracak bir yerden bir yerlere sürükleyecek müthiş dakikalar sizinle.

Yeni 20.yıl logosu ile dijital dünyada canlı yayınları mevcut olan Radyo Eksen, İstanbul ve çevresinde 96.2 frekansı ile takip edilebilir. Ayrıca Google Play, AppGalley ve AppStore üzerinden Radyo Eksen mobil uygulamalarını aratarak, canlı yayınları dinlemek için farklı bir alternatife sahip olursunuz. radio eksen dinle, radyo eksen, radyo eksen canlı,