Radyo 7 Arabesk Dinliyorsunuz

Radyo 7 Arabesk Dinle

Radyo 7 Arabesk  radyosu hakkında

Ulusal radyo kanalları arasında yer alan Radyo 7’nin arabesk arşivini müzik severler ile buluşturan Radyo 7 Arabesk, internet üzerinden yayın gerçekleştiren bir web radyosu olarak hizmetine devam etmektedir. Bu radyo kanalının karasal frekansı bulunmadığı için internet üzerinden pratik şekilde dinlenebilmektedir. Radyo 7 Arabesk ile Kaliteli Müziğe Erişin: Duygusal bir desteğe ihtiyacınız varsa, en sevdiğiniz şarkıları dinlemenin sadece 15 dakika içinde size mutluluk vereceğini bilmelisiniz. Bunun farkında olan Radyo 7 Arabesk, en popüler arabesk parçaları dinleyenlerine ulaştırıyor. 7/24 yayın yapan kanal, kaliteli müzik parçalarına ek olarak bilgi dolu ve faydalı radyo programlarıyla da adından sıkça bahsettiriyor. Birbirinden eğlenceli ve kaliteli radyo programlarını bu kanalda keşfedebilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Müziğin hormonlarımız üzerinde doğrudan etkisi vardır. Sevdiğiniz müziği dinlerseniz, vücudunuzdaki kortizol hormonunun seviyesini düşürerek kronik stresin etkilerine karşı koyarsınız. Stres, tüm hastalıkların %60'ına neden olur ve bu nedenle daha düşük stres seviyeleri, genel refah şansının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Eğer ki en sevdiğiniz müzik arabesk ise bu müzik türünün en iyi parçalarını keşfetmek için Radyo 7 Arabesk kanalını açmanız yeterlidir. Üstelik bu radyo kanalı internet üzerinden yayın yaptığı için internete bağlanan her türlü cihaz yardımıyla harika müziklere erişim şansı elde edebileceksiniz.

Dinlediğimiz Müziklerin hormonlarımız üzerinde doğrudan etkisi vardır; hatta doğal bir antidepresan olarak kabul edilebilir. Bunun nedeni, belirli müziklerin beyinde serotonin ve dopamin salınmasına neden olması ve bunun da mutluluk ve esenlik duygusunun artmasına yol açmasıdır. Ayrıca öfori duygularını harekete geçiren bir hormon olan norepinefrin salgılar. Kendinizi kötü hissettiğiniz anlarda ruh halinizi yükseltmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri de Radyo 7 Arabesk dinlemek olacaktır.