Star Artı Dinliyorsunuz

Star Artı Dinle

Star Artı radyosu hakkında

Ulusal ya da yerel olsun, istasyonların tek amacı insanlara müzik aktarmak değildir. Elbette eserlerin bu platformlarda önemi tartışılamaz. Ancak radyolar temel anlamda iletişim araçlarıdır. Bir radyo istasyonunda sohbet ve haber programları, hava ve trafik durumu, kültür sanat içerikleri, spor içerikleri ve life style programları da yer almalıdır. Böyle olunca tam anlamıyla bir iletişim aracına dönüşür. Hiçbir gerçek insan sesi olmadan, sadece müzik ve reklam sunmak işin kolayına kaçmak gibi algılanabilmektedir. Neyse ki günümüzde lokal ya da genel yayın yapan birçok kanal yukarıda saydığımız içerikleri de dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Mottosundaki “Türkiye’nin En Çok Dinlenen Arabesk Fantezi Müzik Radyosu” olma iddiasıyla yola çıktılar. Kısa zamanda gönüllerin değişmeyen starı oldular. Özellikle 98.8 FM frekansı üzerinden yayın yapan Star Artı FM tüm bu özelliklere sahip olan, kelimenin tam anlamıyla bir haberleşme ve iletişim ortamı olma özelliğini taşımaktadır. Stüdyolarında ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi parça listeleri derleniyor. Üstelik bu türlerin en iyileri hayranlarıyla paylaşılmakta. Yer yer nostaljik parçalar bazen de de yeni şarkılar ve sanatçılara öncelik verilmektedir. Reşit ile Yaşama Dair ve Bilo Show platformun en beğenilen sunucu ve programları arasında bulunuyor. Sohbet, güldürü, önemli konuklarla dinleyenleri çeşitli konularda bilgilendirme, birbirinden güzel şarkılarla iç içe geçerek gayet eğlenceli bir ortam oluşturuluyor. Kısaca faaliyet alanında Kral FMBaba Radyo veya Efkar FM gibi stüdyoları asla aratmamakta.

Star Artı FM canlı yayınlarıyla internet üzerinden de akış sunan kanallardan biridir. Web sitesi gayet sadedir ve 7 gün 24 saat aktif bir kurumdur. Arabesk şarkıların ülkemizde asla modasının geçmeyeceği bir gerçektir. Bu yüzden hayran kitlesi de epey geniştir ve bünyesinde her yaştan arabesk ve fantezi müzik tutkununu barındırmaktadır. 70’li yıllardan başlayarak günümüze dayanan geniş bir repertuvar dinleyicileri bekler. Başta efsane 4 lu olarak da tanınan Ferdi TayfurOrhan GencebayMüslüm Gürses ve İbrahim Tatlıses gibi sanatçıların yapıtlarına sıkça denk geleceksiniz. Bu repertuvarın halk arasında tabiri caizse damar şarkılar şeklinde de söylemi bulunuyor. Stüdyodaki yayıncılara da sosyal medya aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabilirsiniz. Takipçi kitlesi dileklerini veya isteklerini kısa sürede iletebilir ve anında akışlarla ilgili arzuları gerçekleştirilir. Star Artı FM dinleyicisine ve onların fikirlerine önem veren bir kurum olarak ön plana çıkmıştır. Kaliteli müzik, kaliteli mizah, kaliteli sohbetler… Bir arabesk müdavimi başka ne isteyebilir ki? Neticesinde karasal sahada evlerimizde veya toplu taşıma araçlarında dolmuş, taksi, minibüs adeta 98.8 frekansı sabittir.

Marmara bölgesinde İstanbul başta olmak üzere çoğu ilçe ve semtte Star Artı FM 98.8 frekansıyla ulaşabileceğiniz durumda sizleri bekliyor. Arabesk-fantezi türünü seven herkesin tanıdığı ancak karasal MHz bandı kapsamı dışarısında kalan hayranlarınınsa endişe etmesine lüzum yok. Alt kısımda belirttiğimiz resmi web sayfası yahut şuan okumakta olduğunuz platformumuzdaki adresi üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.