Virgin Radio Dinliyorsunuz

Virgin Radio Dinle

Virgin Radio radyosu hakkında

Karnaval Grup bünyesinde kurulan frekans dünya çapında yayın yapan ender istasyonlardandır. Üstelik ülkemizde de en çok dinlenen yabancı müzik yayınları açısından ilk üç radyo istasyonu arasına girmeyi başarmıştır. Kurumsal bir kuruluşun üyesi olan stüdyo, sahip olduğu teknolojik alt yapısı sayesinde yayınlarını yüksek ses kalitesiyle dinleyicilerine ulaştırmayı amaçlıyor. Virgin Radio ailesi esasen dünyanın bir çok farklı ülkesinde faaliyet gösteren yabancı müzik markasıdır. Ülkemizde Virgin Radio Türkiye(Turkey) versiyonu ile hizmet vermekte.

Hem ülkemizde hem de dünya müzik piyasalarından en son en taze haberler Virgin Radio Türkiye’de. Listelerde en çok kalan şarkılar ve albümler ile en çok tıklanan yahut istek alanlar ve en sevilen parçalar hepsi istasyonda mevcut. Sizler için özenle seçilmiş hip hop, r&b, rap, yerli ve yabancı pop şarkılarına sıkça rastlayacaksınız. Aradığınızdan çok daha fazla içerik için kanalın resmi Karnaval internet sitesini mutlak ziyaret etmelisiniz. İster radyonuzdan veya akıllı cihazlarınızdan, isterseniz internet üzerinden online dinleyebilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinleme sitelerinden de dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yaygın sosyal medya uygulamaları ile de bu frekans siz takipçilerine çok daha yakın.

Toplumun her kitlesinden müzik severlere ulaşmayı ve kaliteli çalışmalar sunmayı amaç edinen Virgin Radio bu ilkesini koruyarak medya içeriklerini sürekli zenginleştirmekte. Yabancı müzik konusunda ülkemizde duayen bir yayıncı olmayı başaran frekansta, ağırlıklı yabancı müzik adına aklınıza gelen bir çok esere zaten sahip. Müziğin 20. yüz yıldan 21. yüzyıla gelene kadar geçirdiği değişimler çok iyi takip edilerek dinleyicilerine ulaştırılıyor. Dahası kuşaktan kuşağa aktarılacak ve yaşanacak yenilikleri bu istasyonun mikrofonlarından işitmeniz mümkün.

Bir ülkede anadilinin dışında farklı dillerde söylenen müziklere ilgi gösteren hayran kitlesi oluşturmak, sürekli yerli müzik kullanmaktan çok daha zahmetli yetenek isteyen bir iştir. Ayrıca müziğin evrenselliğine inanmış insanlar, müziğin ortak diline değer verir. Bu da stüdyo hayranlarının elit bir kesim olabileceği gerçeğini beraberinde getiriyor. Ne aradığını bilen ve bu konuda ısrarcı olan bir dinleyici kitlesine karşı yapabileceğiniz en iyi şey, ciddiyet ve kaliteden ödün vermemektir. Yabancı müziğe hakim değilseniz, sektörde yaratacağınız etki saman alevi gibidir. Bir anda parlar ve söner. Yani kalıcı olamazsınız. Virgin Radyo Türkiye yıllardır sektörün lokomotifi olmanın yanında en çok dinlenenler arsındaki yerini sağlamlaştırarak kalıcı olmaya devam ediyor.

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri

Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir. Son olarak frekans, yine bu geniş aileye ait Metro Fm ve Kiss FM radyoları ile benzer medya içeriklerine sahiptir.